Match Report – ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ vs ΠΟΤΑΜΙΕΣ 4-2

Ένα ξεχωριστό ματς ριπορτ αυτή τη φορά το οποίο σε συνδυασμό με τη νίκη δείχνει ότι ο Τηγανίτης είναι όλο εκπλήξεις..

16:50
Καλησπέρα από το Μαρτινέγκο Αθλητικό Στάδιο
16:50
Σε λίγα λεπτά ξεκινά η αναμέτρηση μεταξύ του 12ου Τηγανίτη και της ομάδας των Ποταμιών που βρίσκεται στην 14η θέση του βαθμολογικού πίνακα
16:55
Περίπου 100 φίλαθλοι του Τηγανίτη βρίσκονται στην εξέδρα του Σταδίου, ενώ η προσέλευση του κόσμου συνεχίζεται
17:13
Περισσότεροι από 150 φίλαθλοι του Τηγανίτη ζεσταίνουν την ατμόσφαιρα με τα συνθήματά τους.
17:16
Ο Τηγανίτης στην αντεπίθεση. Αδύναμο σουτ γιατρού μέσα από την περιοχή κατέληξε στα χέρια του γκολκίπερ των Ποταμιών
17:17
ΓΚΟΟΟΟΟΟΛΛΛΛΛΛ!!!!!!!!!!
17:17
1-0 για την ομάδα μας!! Σκόρερ ο Toni μετά από σωστό συνδυασμό Di Stefano και Μπάκα
17:20
Ο Μπάκα στο έδαφος μετά από εξαιρετική προσπάθεια – ψαλιδάκι μέσα από την περιοχή των Ποταμιών
17:21
Σηκώνεται τώρα και λαμβάνει το ζεστό χειροκρότημα από την κερκίδα. Ο γιατρός αχρείαστος
17:22
ΓΚΟΟΟΟΟΟΛΛΛΛΛΛ!!!!!!!!!! για τον Τηγανίτη με τον Di Stefano
17:22
Κάνει το 2-0 με ατομική προσπάθεια μετά από λάθος της αντίπαλης άμυνας
17:26
17:26
Μετά από εξαιρετική πάσα του γιατρού, ο Di Stefano πέρασε από δεξιά την μισή άμυνα των Ποταμιών και έβγαλε τετ α τετ τον Ρεκετανσχολάκη που από το μισό μετρό δε δυσκολεύτηκε να στείλει τη μπάλα στο πλεχτό!
17:26
Ο Τηγανίτης ανεβάζει τον δείκτη του σκόρ στο 3-0
17:29
Παραλίγο αυτογκόλ για τις Ποταμιές μετά από κακή επιστροφή αμυντικού στον τερματοφύλακά του
17:31
Η ομάδα των Ποταμιών δείχνει να τα έχει χαμένα!
17:33
Επικίνδυνη φάση στην περιοχή του Τηγανίτη. Ο επιθετικός των Ποταμιών χόρεψε λίγο την άμυνά μας αλλά το σουτ που επιχείρησε κατέληξε λίγο άουτ
17:47
Ο Καραφλέιτορ πάνω στη γραμμή, στερεί το γκολ από τον επιθετικό των Ποταμιών ο οποίος εκμεταλλεύτηκε κακή εκτίμηση από το Μεταξένιο Γάντι
17:48
Περάσαμε στις καθυστερήσεις του πρώτου ημιχρόνου, το 3-0 παραμένει
17:51
Παραλίγο το 4-0!!
17:51
Σέντρα του Ρεκετανσχολάκη δεξιά στον Di Stefano ο οποίος με τη σειρά του έδωσε την μπάλα στο Θεοδωράκη ο οποίος έκανε το σουτ, η μπάλα στα χέρια του τερματοφύλακα των Ποταμιών
17:53
Τέλος του πρώτου ημιχρόνου
18:05
Έναρξη του δευτέρου ημιχρόνου
18:06
Με την έναρξη καγκουρο τηγανιτές άναψαν μπλε καπνογονα στην κερκίδα. Έκαναν τον κόσμο στρουμφακια κι έφαγαν τα μπινελίκια της ζωής τους
18:07
Μετά από ατομική προσπάθεια, ο Νικησπορος κάνει μια πάσα-σουτ με τελικό αποδέκτη τον Di Stefano που πάσαρε από τη μικρή περιοχή χωρίς επιτυχία
18:09
Αλλαγή για τον Τηγανίτη. Τη θέση του Μπάκα παίρνει ο Bajhirami
18:10
Νέα ευκαιρία για τον Τηγανίτη!
18:10
Ως μη γινόμενη η φάση αφού ο Bajhirami καταλογίστηκε σε θέση offside μετά από πάσα του γιατρού και σχετική αναμπουμπούλα στην περιοχή των Ποταμιών
18:18
Καυτός Bajhirami! Μέσα σε 10 λεπτά από την είσοδό του στον αγωνιστικό χώρο δημιούργησε και δεύτερη φάση. Πιο συγκεκριμένα, μετά από σέντρα ακρίβειας του Toni πήρε την κεφαλιά και είδε την μπάλα να φεύγει ελάχιστα άουτ από το οριζόντιο δοκάρι των Ποταμιών
18:31
Εξαιρετικό πλασέ από τον Bajhirami η μπάλα στο δεξί δοκαρι!!!
18:33
Δύο τελευταίες αλλαγές για την ομάδα, στη θέση του Τακουνάκια ο Μιχος και στη  θέση του Ρεκετανσχολάκι ο Ψυλ
18:37
Υποδειγματικό 1-2 από Di Stefano και Γιατρό με τον τελευταίο να στέλνει από ευνοϊκή θέση τη μπάλα λίγο άουτ
18:38
Γκολ για Ποταμιες!!!!!
18:38
Μετά από κακή άμυνα μόνος ο επιθετικός κρέμασε το Μεταξένιο Γάντι κάνοντας το 3-1
18:39
Πολύ καλή εκτέλεση φάουλ από τον Κρεμανταλά αποκρούει ο αντίπαλος γκολ κίπερ
18:42
18:42
Η άμυνά μας μπερδεύτηκε και μετά από πάσες των Ποταμιών ο αντίπαλος επιθετικός βγήκε ξανά τετ α τετ και πλάσαρε σωστά κάνοντας το 3-2